Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd.

Im Online Czat teraz

Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6
Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd. Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd. Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd. Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd. Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd. Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd.
Our headquaters offices front desk membrane factory sales office plant assemble factory Jiangsu factory

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : PAN
Ilość pracowników : 500~1000
Coroczne wyprzedaże : 50000000-100000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 70% - 80%

  Guangdong Morui Environmental Technology Co., Ltd, 5 największych producentów membran w Chinach z ponad 1000 pracownikami, 14 biurami sprzedaży, 12 współpracującymi organizacjami oraz jedną firmą zajmującą się wyłącznie projektowaniem rozwiązań i projektami (Jiulixin). Obecnie nasza wielkość sprzedaży zbliża się do 300 milionów RMB rocznie .

Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się nauką i technologią środowiska od ponad 20 lat w produkcji membran, projektowaniu, produkcji, sprzedaży i serwisie urządzeń środowiskowych.

Posiadamy podstawową technologię produkcji membran, z ponad 20-letnim doświadczeniem w praktyce. Udoskonaliliśmy tradycyjną membranę poprzez modyfikację mieszanki. Teraz wszystkie nasze membrany są wysokiej jakości. Nasza produkcja obejmuje system membran RO, UF / NF, system membran, system odsalania wody morskiej, system membran MBR i tak dalej.

Nasz produkt został sprzedany do ponad 57 krajów o stabilnej jakości, wysokiej GFD, niskim tłumieniu i długiej żywotności. Zgodnie z międzynarodowym standardem, nasza firma wprowadziła system kontroli wysokiej jakości. Ściśle kontrolujemy zakup materiału, chronimy jakość od samego początku. Cały proces produkcji jest ściśle kontrolowany i monitorowany.

Nasza wizja: zdrowie, środowisko i zawód. Prosimy o poinformowanie nas o swoim zapytaniu, możemy wspólnie zrobić coś dla tej ziemi i zapewnić lepsze jutro.

 

     Chiny Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd. profil firmy 0

Centrum badawczo-rozwojowe MR, zlokalizowane w Szanghaju z 20000㎡。 W skład zespołu wchodzi co najmniej jeden profesor naukowy, dwóch profesorów nadzwyczajnych, 5 lekarzy i inni. Wkładamy ponad 10 milionów w badania i rozwój rocznie i nalegamy na innowacje, osiągnięcia.

 

      Chiny Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd. profil firmy 1

Centrum sprzedaży MR Guangdong w Shenzhen, ponad 1000㎡。 Mamy tutaj 20 sprzedaży krajowej i 8 sprzedaży międzynarodowej, dział finansowy, dział projektowania i dyrektor generalny.

 

       Chiny Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd. profil firmy 2

 

       Chiny Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd. profil firmy 3

Centrum produkcyjne grupy MR zlokalizowane w Yancheng, w prowincji Jiangsu, o powierzchni 130000㎡, z ponad 500 pracownikami. Posiadamy warsztaty z membranami UF / NF i RO oraz dwa warsztaty z membranami MBR, DTRO.

 

       

 

 

 

   

Szczegóły kontaktu
Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Benson

Tel: 86-13530341575

Faks: 86-0755-27415005

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)