Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyBrackish Water Ro Membrane

65 Pai Brackish Water Ro Membrane 4040 Membrane 12000 Gallons Wydajność wyjściowa

Im Online Czat teraz

65 Pai Brackish Water Ro Membrane 4040 Membrane 12000 Gallons Wydajność wyjściowa

65 Pai Brackish Water Ro Membrane 4040 Membrane 12000 Gallons Output Capacity
65 Pai Brackish Water Ro Membrane 4040 Membrane 12000 Gallons Output Capacity

Duży Obraz :  65 Pai Brackish Water Ro Membrane 4040 Membrane 12000 Gallons Wydajność wyjściowa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: MR
Numer modelu: MR-BW-4040

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 500 szt
Szczegóły pakowania: 1 sztuk w jednym kartonie
Czas dostawy: 15 dni
Szczegółowy opis produktu
Podanie: Oczyszczanie wody, oczyszczanie ścieków, membrana ro 4040 Pojemność: 50G / 75G / 100G / 200G / 300G / 400G, 100000 sztuk / miesiąc
Rodzaj: Odwrócona osmoza, części do filtrów wody, membrana ro 4021 Materiał: Poliamid
Odrzucanie soli: do 99% Zapewniona obsługa posprzedażna: Wsparcie online
Stosowanie: Proces czystej wody, domowa oczyszczalnia wody, filtr cieczy, system uzdatniania wody rozmiar: 8040,4040 // 8040
kolor: Biały Pojemność wyjściowa: 12000 galonów
Rodzaj membrany: suszony i mokry styl dla opcji Ciśnienie próbne: 65pai (0,47 MPa)
High Light:

brackish ro membrane

,

industrial ro membrane

65 Pai Brackish Water Ro Membrane 4040 Membrane 12000 Gallons Wydajność wyjściowa

 

Opis produktu:

 

Produkty z serii uniwersalnych membran odwróconej osmozy nadają się do głębokiego oczyszczania, takiego jak odsalanie i oczyszczanie barwy z wód powierzchniowych, gruntowych, rzecznych, jeziornych i wodociągowych itp.

Może skutecznie usuwać różne związki organiczne, takie jak sól, środek owadobójczy, herbicyd i prekursor THM, bakterie i wirusy.

Jest szeroko stosowany w różnych dziedzinach zastosowań, takich jak woda do procesów chemicznych, woda pitna i woda uzupełniająca do kotłów o różnych skalach, co może zapewnić klientom znaczną opłacalność i wysoki efekt usuwania soli.

 

1. Applicable to desalination of brackish water. 1. Ma zastosowanie do odsalania wody słonawej. It is characterized by low-pressure operation, higher water productivity and excellent desalting performance. Charakteryzuje się pracą pod niskim ciśnieniem, wyższą produktywnością wody i doskonałą wydajnością odsalania. Besides, it is particularly applicable to fabrication of high-purity water for electronic industry and electric power industry owing to its excellent performance in removing soluble salts, TOC, SiO2, etc. Poza tym ma szczególne zastosowanie do wytwarzania wody o wysokiej czystości dla przemysłu elektronicznego i elektroenergetycznego ze względu na doskonałą wydajność w usuwaniu rozpuszczalnych soli, TOC, SiO2 itp.

2. Nadaje się do odsalania takich źródeł wody jak woda powierzchniowa (NaCl <10000 ppm), woda podziemna, woda z kranu i woda miejska itp. Seria LP ma zastosowanie głównie do uzdatniania różnych wód przemysłowych, takich jak woda przemysłowa, woda kotłowa uzupełnianie w elektrowniach, i może być również stosowane do takich słonawych zastosowań wodnych, takich jak oczyszczanie ścieków solankowych o wysokim stężeniu i produkcja wody do napojów.

 

Specyfikacja

 

 

powierzchnia membrany ft2 (m2)

 

78 (7,2)

 

Ciśnienie robocze psi (Mpa)

 

255 (1,55)

 

Średnia wydajność GPD (m3 / d))

 

2500 (9,5)

 

odrzucenie soli (%)

 

99,6

 

Max. Max. operating pressure psi(Mpa) ciśnienie robocze psi (Mpa)

 

300 (2,1)

 

Stopa odzysku (%)

 

15

 

Max. Temperatura zasilania (℃)

 

45

 

Maksymalny napływ SDI

 

5

 

Maksymalny przepływ wody GPM (m3 / h)

 

80 (18)

 

Stężenie wolnego chloru

 

<0,1

 

Ciągły zakres bieżącej wody PH

 

3–10

 

Zakres pH wody chemicznej

 

2-11

Max. Spadek ciśnienia pojedynczego elementu membranowego psi (Mpa) 15 (0,1)

 

65 Pai Brackish Water Ro Membrane 4040 Membrane 12000 Gallons Wydajność wyjściowa 0


 

 

Morui Environmental Technology Co., Ltd. is specializing in high-tech enterprises ultrafiltration membrane and reverse osmosis membranes research and development, production, sales and services. Morui Environmental Technology Co., Ltd. specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i usługach w zakresie zaawansowanych technologii membran ultrafiltracyjnych i membran do odwróconej osmozy. The company has advanced core ultrafiltration technology. Firma opracowała zaawansowaną technologię ultrafiltracji. Combined with nearly 20 years of production experience, PES, PS, PVDF, PAN, PVC and other membrane materials were successfully modified composite, and produce high-quality ultrafiltration membrane series products. W połączeniu z prawie 20-letnim doświadczeniem produkcyjnym, PES, PS, PVDF, PAN, PVC i inne materiały membranowe zostały z powodzeniem zmodyfikowane z kompozytu i wytwarzają wysokiej jakości produkty z serii membran do ultrafiltracji. Our products have been recognized by many customers at home and abroad in the water treatment industry. Nasze produkty zostały docenione przez wielu klientów w branży uzdatniania wody w kraju i za granicą.

Doskonała jakość i produkcja na dużą skalę zapewniają opłacalne produkty membranowe do ultrafiltracji, nie tylko stwarzają ogromne możliwości biznesowe, ale także dla ludzkości i wnoszą większy wkład w ochronę środowiska.

 

65 Pai Brackish Water Ro Membrane 4040 Membrane 12000 Gallons Wydajność wyjściowa 1

 

Szczegóły kontaktu
Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty