Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyMembrana Odwróconej Osmozy

OEM Ro Membrane Water Membrane Odwrócona osmoza do instalacji oczyszczania wody

Im Online Czat teraz

OEM Ro Membrane Water Membrane Odwrócona osmoza do instalacji oczyszczania wody

OEM Ro Water Membrane Reverse Osmosis Membrane For Water Purification Plant
OEM Ro Water Membrane Reverse Osmosis Membrane For Water Purification Plant

Duży Obraz :  OEM Ro Membrane Water Membrane Odwrócona osmoza do instalacji oczyszczania wody

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: MR
Numer modelu: MR-LP-8040

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 500 szt
Szczegóły pakowania: 1 sztuk w jednym kartonie
Czas dostawy: 15 dni
Szczegółowy opis produktu
Podanie: oczyszczanie wody Nazwa produktu: Producenci 4040 4080 8040 Filtr wody Membrana RO
Rodzaj: Odwrócona osmoza Materiał: Poliamid (PA)
Gwarancja: 1 rok Odrzucanie soli: do 99%
Zapewniona obsługa posprzedażna: Wsparcie online Stosowanie: System uzdatniania wody
Pojemność wyjściowa: 12000 galonów
High Light:

ro system membrane

,

polyamide reverse osmosis membrane

OEM OEM Membrana wodna Membrana odwróconej osmozy dla oczyszczalni wody

 

 

Opis produktu:

 

Produkty z serii uniwersalnych membran odwróconej osmozy nadają się do głębokiego oczyszczania, takiego jak odsalanie i oczyszczanie barwy z wód powierzchniowych, gruntowych, rzecznych, jeziornych i wodociągowych itp.

Może skutecznie usuwać różne związki organiczne, takie jak sól, środek owadobójczy, herbicyd i prekursor THM, bakterie i wirusy.

Jest szeroko stosowany w różnych dziedzinach zastosowań, takich jak woda do procesów chemicznych, woda pitna i woda uzupełniająca do kotłów o różnych skalach, co może zapewnić klientom znaczną opłacalność i wysoki efekt usuwania soli.

 

Funkcje:

BW series RO membrane is polyamide composite membrane to be used for brackish water desalination. Membrana RO serii BW to kompozytowa membrana poliamidowa do odsalania wody w słonawej wodzie. It is featured with low pressure running, high water production capacity and good desalination. Charakteryzuje się pracą przy niskim ciśnieniu, wysoką wydajnością produkcji wody i dobrym odsalaniem. It is applicable to the desalination treatment of ground water, underground water and tap water. Ma zastosowanie do odsalania wody gruntowej, podziemnej i wodociągowej. 8” RO membrane is mainly used for pure water and boiler feeding water production in medium to large scaled chemical factory, pharmaceutical factory, food factory, electrical factory and power generation plant, as well as the desalination and purification of municipal used water. 8-calowa membrana RO jest wykorzystywana głównie do produkcji czystej wody i wody zasilającej kocioł w średnich i dużych zakładach chemicznych, fabryce farmaceutycznej, spożywczej, elektrycznej i elektrowni, a także do odsalania i oczyszczania wody użytkowej komunalnej.

 

Membrana do odwróconej osmozy jest szeroko stosowana w energetyce, petrochemii, stali, elektronice, medycynie, żywności i napojach, ochronie środowiska i ochrony środowiska itp. Odgrywa ważną rolę w odsalaniu wody morskiej i słonawej, przygotowaniu wody zasilającej kocioł, czysta woda przemysłowa i super czysta woda elektroniczna, produkcja czystej wody pitnej, oczyszczanie ścieków i specjalne oddzielanie.

 

 

Specyfikacja

 

 

Średnica: 8 cali

 

Długość: 40 cali

 

Efektywny obszar membrany: 365 stóp2

 

Ciśnienie robocze psi (Mpa): 150 (1,05)

 

Wydajność: 40 m³ / d

 

Wskaźnik odsalania: 99,6%

 

Wskaźnik odzysku: 15%

 

Maksymalne ciśnienie robocze (Mpa): 600 (4.2)

 

Maksymalna temperatura na wlocie: 45 ℃

 

Maksymalny dopływ SDI: 5

 

GPD (m³ / d): 10500 (40)

 

Czyszczenie chemiczne Zakres pH: 1-13

 

 

OEM Ro Membrane Water Membrane Odwrócona osmoza do instalacji oczyszczania wody 0OEM Ro Membrane Water Membrane Odwrócona osmoza do instalacji oczyszczania wody 1

 

Morui Environmental Technology Co., Ltd. is specializing in high-tech enterprises ultrafiltration membrane and reverse osmosis membranes research and development, production, sales and services. Morui Environmental Technology Co., Ltd. specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i usługach w zakresie zaawansowanych technologii membran ultrafiltracyjnych i membran do odwróconej osmozy. The company has advanced core ultrafiltration technology. Firma opracowała zaawansowaną technologię ultrafiltracji. Combined with nearly 20 years of production experience, PES, PS, PVDF, PAN, PVC and other membrane materials were successfully modified composite, and produce high-quality ultrafiltration membrane series products. W połączeniu z prawie 20-letnim doświadczeniem produkcyjnym, PES, PS, PVDF, PAN, PVC i inne materiały membranowe zostały z powodzeniem zmodyfikowane z kompozytu i wytwarzają wysokiej jakości produkty z serii membran do ultrafiltracji. Our products have been recognized by many customers at home and abroad in the water treatment industry. Nasze produkty zostały docenione przez wielu klientów w branży uzdatniania wody w kraju i za granicą.

Doskonała jakość i produkcja na dużą skalę zapewniają opłacalne produkty membranowe do ultrafiltracji, nie tylko stwarzają ogromne możliwości biznesowe, ale także dla ludzkości i wnoszą większy wkład w ochronę środowiska.

Szczegóły kontaktu
Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)