Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyMembrana Odwróconej Osmozy

99% odsolona 20m3 1000LPH RO Sprzęt do uzdatniania wody

Im Online Czat teraz

99% odsolona 20m3 1000LPH RO Sprzęt do uzdatniania wody

99% Desalted 20m3 1000LPH RO Water Treatment Equipment
99% Desalted 20m3 1000LPH RO Water Treatment Equipment

Duży Obraz :  99% odsolona 20m3 1000LPH RO Sprzęt do uzdatniania wody

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Fuzhou, Chiny
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: YK-RO1000
Szczegółowy opis produktu
Współczynnik odrzucania soli:: 96% -99% Podanie:: uzdatnianie wody
Pojemność:: 1000LPH Orzecznictwo:: ISO 9001
Obróbka wstępna: Zbiornik ze stali nierdzewnej lub FRP System: Odwrócona osmoza
Lakierki: Cnp lub Grundfos Kod HS: 8421299090
High Light:

1000LPH RO Water Treatment Equipment

,

20m3 RO Water Treatment Equipment

,

99% Desalted Reverse Osmosis System

ro system odwróconej osmozy urządzenia do uzdatniania wody ro

Przetwarzanie w systemie odwróconej osmozy (stacja uzdatniania wody RO):

Pierwsza obróbka wstępna (filtr piaskowy)
Zastosowanie wielośrodkowych filtrów z piaskiem kwarcowym, których głównym celem jest usuwanie wody zawierającej osady, mangan, rdzę, materiał koloidalny, zanieczyszczenia mechaniczne, zawiesiny i inne cząstki w powyżej 20UM substancji szkodliwych dla zdrowia.Mętność ścieków jest mniejsza niż 0,5 NTU, CODMN mniej niż 1,5 mg / l, zawartość żelaza mniejsza niż 0,05 mg / l, SDI mniejsza lub równa 5. Filtr do wody jest rodzajem procesu „fizyczno-chemicznego”, woda przez materiały ziarniste po wyizolowaniu filtrują zanieczyszczenia wody i zawiesiny koloidalne.Filtr jest skutecznym oczyszczaniem wody, a uzdatnianie głównego procesu w przygotowaniu czystej wody jest procesem nieodzownym.

Drugi stopień obróbki wstępnej (filtr węglowy)
Filtry z węglem aktywnym służą do usuwania pigmentu z wody, zapachu, dużej liczby organizmów chemicznych i biologicznych, zmniejszania wartości rezydualnej zanieczyszczenia wody i pestycydów oraz innych szkodliwych zanieczyszczeń.

Struktura filtrów z węglem aktywnym i filtrów z piaskiem kwarcowym, różnica polega na silnej zdolności adsorpcji węgla aktywnego do usunięcia przez filtr z piaskiem kwarcowym bez odfiltrowywania materiału organicznego, adsorpcja resztkowego chloru w wodzie, zużycie wody więcej niż mniej niż lub równe chloru 0,1 ML / M3, SDI mniejsze lub równe 4, są silnymi utleniaczami chloru, istnieją różne rodzaje uszkodzeń membran, w szczególności membrany odwróconej osmozy są bardziej wrażliwe na chlor.Ponadto proces aktywacji, powierzchnia węgla aktywnego do tworzenia niekrystalicznych części niektórych grup funkcyjnych zawierających tlen, te grupy funkcyjne mogą mieć chemiczną adsorpcję węgla aktywnego katalitycznego utleniania złych wiadomości, aby przywrócić wydajność, może skutecznie usunąć pewną liczbę jonów metali w wodzie.

Trzeci etap obróbki wstępnej (zmiękczacz żywicy)
Żywica kationowa stosowana do zmiękczania wody, przede wszystkim do usuwania twardości wody.Twardość wody jest głównym składem jonów wapnia (Ca2 +), magnezu (Mg2 +), gdy zawiera jony twardości wody surowej przez warstwę żywicy, woda z Ca2 +, Mg2 + została wymieniona, adsorpcja żywicy i inne obiekty Jednocześnie jakość uwalniania jonów sodowych Na + wypływających ze zmiękczacza do wody jest odbierana od jonów twardości zmiękczonej wody.Aby skutecznie zapobiegać zanieczyszczaniu membrany przez odwróconą osmozę, system może automatycznie cofnąć się, więc jest czerwony.

Czwarty etap obróbki wstępnej (filtr mikronowy)
Wielkość cząstek w wodzie w celu usunięcia drobnych cząstek, filtry piaskowe mogą usuwać bardzo małe cząstki koloidalne w wodzie, tak że mętność osiągnęła 1 stopień, ale nadal na mililitr wody dla setek tysięcy cząstek o wielkości 1-5 mikronów cząstek koloidalnych, ciśnienie na tym filtrze w celu usunięcia wody po wielkości cząstek 100 mikronów lub mniejszej w postaci małych cząstek, w celu dalszego zmniejszenia zmętnienia, w celu spełnienia następnego procesu wymagań wodnych w zakresie ochrony następnych długotrwałych procesów.
Odwrócona osmoza

Urządzenie do Odwróconej Osmozy to urządzenie do oczyszczania słonej wody za pomocą różnicy ciśnień membrany półprzepuszczalnej.Nazywa się odwróconą osmozą, ponieważ jest przeciwna naturalnemu kierunkowi penetracji.Różne materiały mają różne ciśnienia osmotyczne.

Odwrócona osmoza może usunąć ponad 97% rozpuszczalnej soli i ponad 99% koloidu, mikroorganizmów, cząstek i materiałów organicznych, stając się najlepszym sprzętem pierwszego wyboru w inżynierii nowoczesnej wody oczyszczonej, wysoko oczyszczonej i wody kosmicznej (woda superoczyszczona).Najważniejsze cechy to niskie zużycie energii, brak zanieczyszczeń, prosta technika, wysokiej jakości woda oraz wygodna obsługa i konserwacja.

RO ze zbiornikiem do mycia wstecznego-RO jest sercem systemu uzdatniania wody, dlatego przygotowaliśmy zbiornik myjący z czystym wnętrzem RO, aby membrany RO działały dłużej.

Sterylizować UV (Opcjonalny)
Wykorzystuje promieniowanie UV do zabijania niektórych bakterii, które mogą również przechodzić przez system odwróconej osmozy.
Rura dezynfekująca przyjmuje wysokiej jakości stal nierdzewną, materiał o wysokiej wydajności, który może powodować rdzawe odbicie promieni ultrafioletowych, nie będzie wytwarzać zanieczyszczeń podczas użytkowania, zgodnie z wymogami higienicznymi przemysłu spożywczego.Rura wbudowana lampa ultrafioletowa i rurka ze szkła kwarcowego, rurka dezynfekująca do hermetycznego pojemnika
Sterylizator ozonu
Niektóre bakterie mogą nie zostać zabite przez promieniowanie UV, sterylizator używa ozonu do zabijania tych bakterii. Używamy stali nierdzewnej 316 do wieży ozonowej, ponieważ może być bardzo odporna na działanie ozonu niż SS304, żywotność będzie znacznie dłuższa.


Pola:
1) Przemysł elektroniczny, przemysł półprzewodników do uzdatniania wody ultraczystej
2) Przemysł chemiczny, przemysł farmaceutyczny uzdatnianie czystej wody
3) Żywność, napoje, woda pitna, woda butelkowana, opakowanie saszetki / woreczka do uzdatniania czystej wody pitnej
4) Oczyszczanie ścieków z przemysłu galwanicznego i skórzanego
5) Odsalanie wody słonawej, odsalanie wody morskiej, metalurgia i uzdatnianie czystej wody w przemyśle lekkim
6) Produkty kosmetyczne, akumulator samochodowy, produkcja nawozów płynnych uzdatnianie czystej wody
7) Jadalny lód kostkowy, lód rurowy itp.
8) Szkoła, hotel, szpital, laboratorium, obróbka powierzchni, próba hydrauliczna, kocioł przemysłowy, kocioł elektrowni, uzdatnianie wody kotłowej pod wysokim ciśnieniem

Uwagi: Możemy zastosować obudowę membrany z włókna szklanego, obudowę membrany ze stali nierdzewnej, filtr z włókna szklanego zbiornik, zbiornik filtra ze stali nierdzewnej i pompa i membrana RO różnych marek.

Cechy systemu odwróconej osmozy sprzęt do uzdatniania wody:
· BEZ regeneracji chemicznej
· Brak zrzutów niebezpiecznych odpadów, dobra ochrona środowiska
·system odwróconej osmozy to praca ciągła, prosta obsługa
·System odwróconej osmozy jest łatwy w instalacji i utrzymaniu

1000LPH Urządzenie do uzdatniania wody z Odwróconej Osmozy.: Sterowanie automatyczne + Stal nierdzewna (zbiornik do obróbki wstępnej i wszystkie rury) + Pompa Nanfang + Membrana DOW

Szczegóły kontaktu
Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)