Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyMembrana nanofiltracyjna

Komercyjna membrana do nanofiltracji

Im Online Czat teraz

Komercyjna membrana do nanofiltracji

Commercial Nanofiltration Membrane
Commercial Nanofiltration Membrane

Duży Obraz :  Komercyjna membrana do nanofiltracji

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: MR
Numer modelu: MR-NF-2521

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 500 szt
Szczegóły pakowania: 1 sztuk w jednym kartonie
Czas dostawy: 15 dni
Możliwość Supply: 100000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, dost Podanie: filtracja, uzdatnianie wody, oczyszczanie
Stosowanie: Filtracja oleju napędowego, przemysłowy filtr oleju, membrana UF NF RO, filtr Liquild waga: 6,5 kg, 82 kg, 77 kg, aż do materiału tkaniny filtracyjnej, 2900 kg
Stan: Nowy Imię: Maszyna pojazdu z filtrem oleju hydraulicznego, ruchomy zespół filtra oleju hydraulicznego do oczysz
Ciśnienie robocze: 0,2 ~ 0,35 MPa, 0,1-0,6 Wymiary (L * W * H): 205 * 460 mm
Nazwa produktu: zespół filtra, SYSTEM ULTRAFILTRACJI, obudowa filtra cieczy, ceramiczna membrana krzemowo-węglowa, m Materiał elementów filtrujących: Jingyuan polimerowa membrana (spłukiwana wstecz z 2-3 żywotnością)
High Light:

nf membrane

,

nanofilter membrane

Komercyjna membrana do nanofiltracji

 

 

Opis produktu

Nanofiltracja jest filtracją napędzaną przez ciśnienie, które jest pomiędzy filtracją RO a ultrafiltracją. Średnica otworu wynosi około kilku nanometrów. Ten rodzaj technologii pojawił się później, ale rozwinął się bardzo szybko. Jest szeroko stosowany w przemyśle, włóknach chemicznych, ściekach sanitarnych i tak dalej. Membrana NF MR jest produkowana przy użyciu najnowszej technologii o wysokiej jakości. Prosimy o kontakt z nami w sprawie każdego zapytania.

 

 

Parametr

 

powierzchnia membrany ft2 (m2)

12 (1,1)

 

Ciśnienie robocze psi (Mpa)

100 (0,5)

 

Średnia wydajność GPD (m3 / d)

800 (5,5)

 

odrzucenie soli (%)

96%

 

Stopa odzysku (%)

15

 

Max. Temperatura zasilania (℃)

45

 

Maksymalny napływ SDI

5

 

Maksymalny przepływ wody GPM (m3 / h)

14 (3,2)

 

Ciągły zakres bieżącej wody PH

3–10

 

Max. Spadek ciśnienia pojedynczego elementu membranowego psi (Mpa)

10 (0,07)

 

 

Komercyjna membrana do nanofiltracji 0

 

 

 

Morui Environmental Technology Co., Ltd. is specializing in high-tech enterprises ultrafiltration membrane and reverse osmosis membranes research and development, production, sales and services. Morui Environmental Technology Co., Ltd. specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i usługach w zakresie zaawansowanych technologii membran ultrafiltracyjnych i membran do odwróconej osmozy. The company has advanced core ultrafiltration technology. Firma opracowała zaawansowaną technologię ultrafiltracji. Combined with nearly 20 years of production experience, PES, PS, PVDF, PAN, PVC and other membrane materials were successfully modified composite, and produce high-quality ultrafiltration membrane series products. W połączeniu z prawie 20-letnim doświadczeniem produkcyjnym, PES, PS, PVDF, PAN, PVC i inne materiały membranowe zostały z powodzeniem zmodyfikowane z kompozytu i wytwarzają wysokiej jakości produkty z serii membran do ultrafiltracji. Our products have been recognized by many customers at home and abroad in the water treatment industry. Nasze produkty zostały docenione przez wielu klientów w branży uzdatniania wody w kraju i za granicą.

Doskonała jakość i produkcja na dużą skalę zapewniają opłacalne produkty membranowe do ultrafiltracji, nie tylko stwarzają ogromne możliwości biznesowe, ale także dla ludzkości i wnoszą większy wkład w ochronę środowiska.

 

Szczegóły kontaktu
Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)